10ks STM2204 Karbidu Vložky, Podložky pro 22ER,Karbid Podložky pro SER Vnějších Závitů Držák nástrojů, Příslušenství, Náhradní Díly

421.10 Kč 223.26 Kč Doručení zdarma

Štítky: ego soustružnické nástroje, 16v ac napájení, vnitřní závit nástroj, carbid vložky držáku, držák ser2525m22, shim karbidu držák nástrojů, 1090mhz, karbid wolframu nástrojů, podložka z nerezové oceli, šroub threading nástroj.

Popis

  • Model: STM2204
  • Jméno: karbid podložky
  • Značka: KAVTECNC NÁSTROJE
  • Původ: KN(Původu)
  • Tvrdost: 40-47
  • Materiál: Těžké Slitiny
  • Číslo Modelu: STM2204
  • Povlak: NO
  • Použití: Vnější Soustružení Nástroj

Milý příteli, Vítejte v mém obchodě. Pokud nemůžete najít, co potřebujete , prosím, řekni mi,

Doprava zdarma STM2204*10PCS Karbidu Vložky, Podložky pro 22ER,Karbid Podložky pro SER Vnějších Závitů Držák nástrojů, Příslušenství, Náhradní Díly

Balení: 10ks STM2204

Kupující musí-přečtěte si :1 Jako součin rozsahu průtoku objemu, občas na skladě , takže než se rozhodnete koupit to dítě , prosím, dostat do kontaktu s majitelem, jestli je skladem. Obecné situaci není na skladě, pokud zlomený budu neprodleně informovat zboží, můžete si vybrat vrácení peněz nebo jiné zboží , ale také se zeptat jednoznačně lepší, byl zdarma ke zpoždění vaší nouze.

Vítá vás nabídku předpokladu pochyb o tom, dejte nám dohodnout pochopení výrobku samotného, nebo jiných záležitostí . Způsobil zbytečné potíže,- zdarma .

3 . Všechny naše výrobky jsou podporovány TenPay , sub - sub - kvalita, cena , cena za konečné ceny , nákup jednotlivých položek nepřijímají smlouvat !

Kupující věnovat pozornost :předtím, Než kupující zachytil zboží , prosím, pečlivě zvážit , navzájem respektovat výsledky práce a vyhnout se fotografoval nekupujte !

4 : všechny platby a dodání, budeme neprodleně odesláno po obdržení peněz !

5 : Prosím, fotografoval po komodity , a převzít iniciativu, aby mě kontaktovat, jakmile peníze !

Požaduje kupující obdržel zboží, není žádný problém pro přijetí zboží podle okolností , co nejdříve potvrdit doručení do 1-2 dnů , pokud tam jsou problémy, včas vás o tom včas informovat Hao léčby, neobdržel zboží 1-2 dny potvrdit, ani kontakt na majitele . Kupující zboží obdržel, se považují za kvalifikované . To se pak požádala řekl prodavač náhradních dílů nebo zboží , obchod není zodpovědný ! Prosím kupující vědět !

7 všechny Naše výrobky před tím, než jsou vydány jsou přísně testovány , naprosto zajištění neporušenosti zboží. Kupující si zboží by měl být viděn v přední části nákladní lodní společnost pracovník , pokud dojde k poškození , ať personál vydal "poškozené zboží důkaz" , a pak se vrátit zboží, které námořní společnost , jsem obchod o výměnu.Pokud jste znamení pro poškozené zboží po areálu náhrada , navrácení, restaurace není ve vratných. Děkuji!!! ! !

8 doporučené "TenPay" Platby , můžete přímo přehrávat peněz na můj účet výše uvedených , prosím, kontaktujte mě před platbu , bude loď do 24 hodin .

Po nákupu :

Pokud máte pocit, spokojen s našimi službami , prosím, dej mi chválu ^ ^ , kde v případě, že není splněn , informujte prosím majitele aby se k vám včas , nedávejte do komentářů, nebo chudí nemají žádný kontakt v případě posuzování, zatímco dělá váš problém a nelze jej vyřešit, a já vám dám majitel vyjednat uspokojivou odpověď .

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 3 out of 5 (2 votes)

5
Sneginka2203 2020-12-20

The product corresponds to the description. Good seller.

1
Danavan69 2021-01-26

IT IS NOT STM2204 AS ITS THICKNESS IS 3.97mm WHICH IS STM22T3 STM2204 THICKNESS SHOULD BE 4.76mm

Přidat recenzi

Hodnocení