BMC CPAP celoobličejová Maska S Nastavitelným Pokrývky hlavy 3 Velikost Polštáře Pro Spaní Dýchací Přístroj Spánkové Apnoe Anti Chrápání

1 171.58 Kč 820.10 Kč Doručení zdarma

Štítky: cpap, odstraňte masku, maska spát, elektrické filtrační maska, cl63, cpapmask, ekg contec, ant chrápání, protect virus, cpap maska stroj.

Popis

 • Rozsah Tlaku: 4-30 cmH2O
 • Maska Velikost: S/M/L
 • Certifikát: CE, ISO13485
 • Typ Položky: Spánek A Chrápání
 • Typ: Anti Chrápání Náustek
 • Název Položky: cpap maska
 • Původ: KN(Původu)
 • Aplikace: Spát Apnoe, Anti-Chrápání
 • Číslo Modelu: FM, F1A, F5, F5A
 • Materiál: Lékařské Plastové Silikonové
 • Příslušenství: Klipy, Pokrývky Hlavy, Manuální
 • Značka: bmc
 • Režim Práce: cpap

CPAP Masku přes celý Obličej

Podrobnosti O Produktu

FM

iVolve celoobličejová Maska Jedinečné a inovativní nastavitelné čelo rámu přináší osobní pohodlí. Osvědčené těsnění slibuje účinné terapie. [ Zlidštění dodržování předpisů ] Adaptivní dual-wall polštář design pojme pohyb během sleepand poskytuje efektivní řešení pro pacienty; [ Individuální nastavení ] Nastavitelné čelo pad dokonale vyhovuje jednotlivých obličejových struktur a deliversultra pohodlí; [ Praktické efektivitu ] Dvoustranné otvor je navržen tak, aby rozptýlit vzduch jemně a tiše, meanwhileeffectively snížit více mrtvý prostor.

F1A

iVolve F1A celoobličejová Maska Vynikající výkon a poskytuje maximální pohodlí. S lehčí konstrukci a účinnou léčbu, F1A nabízíme vám a vaší rodině dobrou noc spát. [ Pozoruhodné pohodlí ] Dual zeď polštář se výrazně hodí pro váš obličej s minimalpressure bodů. Slide-v designu poskytuje svysoce úrovně těsnění a účinnou léčbu; [ User Friendly ] Díky jeho 5 částí kompaktní design, můžete je znovu složit okamžitě.Méně dílů, více pohodlí; [ Vizuální Svoboda ] S jedinečným designem, vaše vize je zcela uvolněna a budemít možnost užít si svět, stejně jako terapie.

F5

Zjednodušit celý obličej terapie. F5 je jedním z nejnovějších celý obličej série. Je schopen automatické přizpůsobení k nosu. Jednoduchá konstrukce a nízká hmotnost vám poskytnout více pohodlné a efektivní terapie. [ Auto-adaptace ] drážky na sedáku se přizpůsobí nosu, zachování nízké únik vzduchu a omezené tlak; [ Anti-udušení ventil ] Za předpokladu bezpečnosti, pozici anti-udušení ventil je nastavitelný pro dosažení více funkcí na menší loket; [ Více komfortu ] Vzhledem k single-vrstva přechodná design, polštář dotkne nos a obličej jemně; [ Jednoduchá konstrukce ] skládá se z polštáře a hlavní rám. Montáž, demontáž, čištění a nahrazení sedák může být velmi snadné; [ Loket ] Míč-a-socket loket zabraňuje jakékoli rozpaky, když se obrátit na noc.

F5A

Zvětšit ty vize efektivní maska na obličej. F5A je jedním z nejnovějších celý obličej série. Je schopen automatické přizpůsobení k nosu. Jednoduchá konstrukce a nízká hmotnost vám poskytnout více pohodlné a efektivní terapie. [ Auto-adaptace ] drážky na sedáku se přizpůsobí nosu, zachování nízké únik vzduchu a omezené tlak; [ Liberty vidění ] Založené na čelo rámu-volný design, uživatelé mohou přijmout více vize s lehkostí; [ Anti-udušení ventil ] Za předpokladu bezpečnosti, pozici anti-udušení ventil je upravena tak, aby se dosáhlo více funkcí na menší loket; [ Více komfortu ] Vzhledem k single-vrstva přechodná design, polštář dotkne nos a obličej jemně. [ Jednoduchá konstrukce ] skládá se z polštáře a hlavní rám. Montáž, demontáž, čištění a nahrazení sedák může být velmi snadné; [ Loket ] Míč-a-socket loket zabraňuje jakékoli rozpaky, když se obrátit na noc.

Jak Si Vybrat Masku Velikosti

Po-Prodejní Služby

Platba

Faktura

Obchodní Faktura je dokument aplikace Excel, prosím, kontaktujte službu požádat.

Doprava

Globální doprava zdarma expresní.

Uhradit

Potřebné dokumenty pro místní zdravotní pojištění, úhradu mohou být nabízeny.

Zpětná vazba

Upřímně doufám, že můžete poskytnout nám 5-Hvězdičkový dobrou zpětnou vazbu, budeme velmi vděčný, kdybyste mohl mít fotky produktu a nahrát do zpětné vazby.

Spor A Vrácení Peněz

Pokud máte nějaké otázky nebo problémy s tím, prosím, kontaktujte naše služby první, spíše než přímo otevřít spor. Budeme chránit vaše práva a zisky, také schopni poskytnout poradenství s opravu, výměnu nebo vrácení peněz.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (2 votes)

5
Mjigelow 2021-01-06

10+ for seller! Good quality, good prices!

5
G 7gerge 2021-01-06

All right. All right. Thank you very much!

Přidat recenzi

Hodnocení