LV1 Laser Cross Line Laser s Rozsah Měření 50ft, Self-Vyrovnání Vertikální a Horizontální Line Nástroj na Úrovni Laser

1 046.90 Kč 533.84 Kč Doručení zdarma

Štítky: laserové úrovni, laser, 360 laser, cross line laser, laser, 16 Linka 4D Laser, laserové ukazovátko napájení, rotační laser leveler, laser cíl, daniu pájky.

Popis

  • Velikost: other
  • Přesnost: Další
  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Vertikální A Horizontální Lasery
  • Model Měření: 2 Řádky
  • Vlnová délka: 635nm
  • Číslo Modelu: laser
  • Značka: DANIU

Vlastnosti:

★ Samonivelační režim a manuální režim-můžete nastavit 2 režimy: Cross line laser s přepínač.Samonivelační režim, fungování ve vyrovnání a rozsah kompenzace: může být self-leveling pokud je nakloněn pod 4 ° ± 1 °, 4 °.Pokud si naklonit více než 4 stupňů, laser bude vydávat varování.V manuálním režimu, samonivelační funkce je zakázána a tkanina je uzamčen pro použití zařízení v libovolném úhlu.

★ Laser profesionální laserová hlava je přesnější-nejnovější verze je vybavena profesionální třídy laserové hlavy pro nastavení horizontální / vertikální laser, který je přesnější a stabilnější než jiné běžné vybavení.

★ 4 Nohy Crash Proof Laser & Hands Free Working-IP54 Třída Ochrany (Stříkající vodě a Prachu), Nárazuvzdorné Pouzdro, poskytuje 4 Nohy Crash Proof je ideální pro staveniště práce.Je také možné připojit zařízení (prodává se samostatně) pomocí magnetické rotace držák (prodává se samostatně) nebo pomocí šroubů na 1/4 "stativ.Poskytuje hands-free provoz.

★ Vysoká viditelnost a přesnost line laser-Dva výkonné cross line lasery, laserové čáry je jasný a ostrý a snadno projekt jasně červenou čáru na 110 ° široký úhel, aby pomohla své vyrovnávací práce Vám Horizontální linie přesnost: ± 2 mm / 10 m (v jednom směru) Vertikální linku přesnost: ± 2 mm / 5 m (v jednom směru).Rozsah: 15 metrů.Samonivelační sklon: 110 stupňů.

Specifikace:

Model: LV1

Laser: Červený Trámy

Třída laseru: Třída 2 (IEC/EN60825-1/2007)

Laser Vlnová délka: 635nm

Nivelační Přesnost: ±1/8 Palce

Vyrovnání/Rozsah Kompenzace: 4°±1°

Pracovní vzdálenost (linka): horizontální linka 33 stop (10 m) / svislá čára 16.5 Ft (5m)

Rukojeť Materiál: ABS+TPR Guma

Stupeň ochrany: IP54

Baterie: 2 AA baterie požadovány. (není součástí balení)

Balíček zahrnuje:

1 X LV1 Laser

1 X Plátno Pouzdro

Podrobnosti obrázky:

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (4 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení