Chameleon Zelená Fialová Lesklá Čelní panel Přední Bydlení Shell Náhradní Kit pro Xbox One Elite Series 2 Controller Model 1797

375.57 Kč Doručení zdarma

Štítky: čelní panel červený xbox, xbox elite controller series 1 shell, chameleon pigment, 2, 54 mm bydlení, elite shell, extremerate ps4, shell xbox, xbox 360 controller případě nést, ovládání elite series 2, originální xbox ovladač shell.

Popis

  • MicroSoft Model: Xbox One
  • Kompatibilní Značka/Model: Microsoft
  • Číslo Modelu: pro Xbox One Elite Series 2 Controller Model 1797
  • Značka: eXtremeRate

Víme, že váš řadič shell je víc než jen plastové příslušenství. To je váš pomocník, váš parťák, váš kamarád v bitvě. To je důvod, proč používáme pouze nejlepší části a nejvíce zářivé barvy, aby naše regulátory jsou nejvyšší kvality. Věřte mi, že váš přítel bude obdivovat po instalaci této exkluzivní čelní panel shell. Přečtěte si Před Nákupem: 1, Prosím, podívejte se na druhý obrázek výpisu. Tento produkt je kompatibilní pouze s Xbox One Elite Series 2 controller (Model 1797); není kompatibilní se standardními Xbox One, Xbox One Elite, Xbox One X A Xbox One S ovladačem. 2, je To jen čelní panel shell pouzdro pro Xbox One Elite Series 2 řadič. Regulátor, dolní shell, knoflíky a ostatní části nejsou zahrnuty. 3, Požadované zákazníky, aby se od sebe správce, aby nahradit původní shell; Požadované zákazníky šikovný s řadičem instalace. Získat instalační video návod na Youtube tím, že hledá "Extremerate Elite Series 2 Shell" nebo "t94qtGq52uU". 4, Prosím, nainstalujte zvýraznění prsten, profil sloty indikátor kit a indikátor charge kit na čelní panel před výměnou původní shell. Funkce produktu: Vyrobeno z odolného netoxického ABS plastu. Bez zápachu. Zcela zapadá v jedné rovině na všech stranách; Sedět správně na všechny klipy. Přizpůsobte si Elite Series 2 řadič. To je krásná změna oproti nudné normální černý bez výdajů na tunu peněz. Chameleon lesklé zářivé barvy; Když se podíváte na shell z různých perspektiv, bude to vypadat jako chameleon mění barvu ze zelené na modrou k fialové.. Balíček Zahrnuje: 1* Přední shell 2* Přízvuk kroužky 1* Open shell nástroje Poznámka: správce a další díly nejsou v ceně!

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení