2124 LiIon/LiPoly Batoh Add-On pro Trinket/ItsyBitsy Palubě Modulu

221.05 Kč Doručení zdarma

Štítky: avr rady, atmega328p, led oblečení, lesky na rty trubice se zrcadlem, barva spong, štětec pro akvarel, sada kartáčů pro malování, arduino, mcp73831, plastové šablony zdi.

Popis

  • Značka: Fly myšlení Dili Asii

POPIS

Pokud máte ItsyBitsy nebo Pro Cetka, pravděpodobně víte, že je to ideální malá velikost pro přenosné projektu. Tento LiPoly batoh dělá to opravdu snadné! Namísto zapojení 2 nebo 3 desky dohromady, aby se nabíjecí systém, tento malý PCB sedí na vrcholu PCB a umožňuje LiPoly/LiIon baterie připojit. Když Pro Trinket nebo ItsyBitsy USB port je napájen baterií, baterie se dobíjí automaticky. Odpojte USB portu a mikrokontroléru bude přejít na dobíjecí baterie.

V ideálním případě, tento batoh je pro použití s 3.3 V Pro Cetky A ItsyBitsy, tak, že napětí baterie (3.7 V-4.2 V), bude mít regulovaná až na 3,3 V na desce. Nicméně, mnoho krát, můžete spustit 5V mikroprocesor + příslušenství z ~4V z LiPoly baterie s žádný problém. (Technicky jeho přetaktování, ale nikdy jsme viděli, že vliv na mikrokontrolér sám, Avr jsou rádi přetaktovat bez stížností).

Pájecí batoh na extra dlouhé záhlaví tak, že to může ještě zapojit do prkénko na krájení, nebo klip v dlouhé záhlaví vede krátký pak pro slim balíček. Tam jsou dvě Led diody - jedna červená a jedna zelená. Při nabíjení, červená LED svítí. Když je baterie plně nabitá a připravena k použití, zelená kontrolka LED se rozsvítí. Vážně, to nemůže být více snadno.

Pokud chcete přidat On/Off vypínač, jsme také dělal to opravdu snadné. Dva 0.1" s otvory a rámeček kolem nich jsou na baterie, výstup line. Pečlivě řez trasování mezi nimi s hobby nůž, a , nebo , například.

Nabíjení se provádí ve třech fázích: první stabilizační poplatek, pak konstantní proud rychlého nabíjení a nakonec konstantní napětí, udržovací nabíjení udržovat baterii na špičce-up. Nabíjecí proud je 100mA tím, default,, takže to bude fungovat s jakoukoli velikost baterie a USB portu. Pokud chcete, můžete snadno změnit přes 500mA režimu pájením uzavřen jumper na dně, pro, kdy budete pouze nabíjecí baterie 500mAh velikost nebo větší.

Pro použití s LiPoly/LiIon baterie pouze! Jiné baterie mohou mít různé napětí, chemie, polarity nebo pinout. Přijde smontovaném a přezkoušeném Používá 5V vstup přes Mikro-B USB konektor Pro Trinket nebo ItsyBitsy Pro nabíjení jednoho Lithium Iontové/Lithium Polymer 3.7/4.2 v baterie (není pro starší 3.6/4.1 v buňkách) nabíjecí proud 100mA, nastavitelný 500mA pájením jumper uzavřen

a Pro Trinket nebo ItsyBitsy není součástí balení.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (1 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení